Програма

Неделя
19 Февруари
  • 06:00
    „Моят ирландски меден месец” – романтичен /п/
  • 08:00
    „Лъжльото” – комедия /п/
  • 10:10
    „МВП: Маймунски Върхови Постижения” – семейна комедия
  • 12:00
    „Блинки Бил” – анимационен филм
  • 14:00
    „Трансформърс” – приключенска фантастика /п/
  • 17:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал, 3 епизода /п/
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Гадни копилета” – военна драма
  • 00:10
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 01:10
    „Звукът на гласа ми” – драма
  • 05:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/
Понеделник
20 Февруари
  • 06:50
    „Виолета” – сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1
  • 09:50
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    „Актьорско студио” – токшоу, сезон 17 /п/
  • 11:50
    „Приключенията на Тинтин” – анимационен филм /п/
  • 14:00
    „Блинки Бил” – анимационен филм /п/
  • 16:00
    „Звукът на гласа ми” – драма /п/
  • 18:00
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2
  • 19:00
    „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Алиса в страната на чудесата” – фантастика
  • 23:15
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:15
    „Гадни копилета” – военна драма /п/
  • 05:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/
Вторник
21 Февруари
  • 06:50
    „Виолета” – сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 07:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1
  • 09:50
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    „МВП: Маймунски Върхови Постижения” – семейна комедия /п/
  • 13:00
    „Шемет” – трилър
  • 15:45
    „Алиса в страната на чудесата” – фантастика /п/
  • 18:00
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2
  • 19:00
    „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Боен кон” – военна драма
  • 00:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 01:00
    „Шемет” – трилър /п/
  • 05:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/
Сряда
22 Февруари
  • 06:50
    „Виолета” – сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:50
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1
  • 09:50
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    „Хижата” – комедия /п/
  • 12:50
    „В ритъма на танца: Революция” – музикален филм
  • 15:00
    „Боен кон” – военна драма /п/
  • 18:00
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2
  • 19:00
    „Осмо чувство” – сериал, сезон 8
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Джанго без окови” (премиера) – уестърн
  • 00:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 01:30
    „В ритъма на танца: Революция” – музикален филм /п/
  • 05:30
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/
Четвъртък
23 Февруари
  • 06:30
    „Виолета” – сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:30
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1
  • 09:30
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2 /п/
  • 10:40
    „Снежна приказка” – романтична драма
  • 12:30
    „Доброто момче” – романтичен
  • 14:30
    „Джанго без окови” – уестърн /п/
  • 18:00
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2
  • 19:00
    „Д–р Хаус” – сериал, сезон 8
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Американска схема” (премиера) – криминален
  • 23:50
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:50
    „Доброто момче” – романтичен /п/
Петък
24 Февруари
  • 06:00
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/
  • 07:00
    „Виолета” – сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 09:00
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1
  • 10:00
    „Елементарно, Уотсън” – сериал, сезон 2 /п/
  • 11:10
    „Странната Коледа на Лорън” – романтичен
  • 13:00
    „Абитуриентски бал” – комедия
  • 15:10
    „Американска схема” – криминален /п/
  • 18:00
    „Скандал” – сериал, сезон 1
  • 19:00
    „Д–р Хаус” – сериал, сезон 8
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Капитан Филипс” (премиера) – биографичен трилър
  • 23:45
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:45
    „Абитуриентски бал” – комедия /п/
  • 05:50
    „Снежна приказка” – романтична драма /п/
Събота
25 Февруари
  • 07:45
    „За нищо на света” – комедия
  • 10:00
    „МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения” – семейна комедия
  • 12:00
    „Перфектният мъж” – романтична комедия
  • 14:10
    „Капитан Филипс” – биографичен трилър /п/
  • 17:00
    „Актьорско студио” – токшоу, сезон 17
  • 18:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал, 2 епизода /п/
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Игра на кодове” – биографичен трилър
  • 23:20
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:20
    „Перфектният мъж” – романтична комедия /п/
  • 05:55
    „Странната Коледа на Лорън” – романтичен /п/
Неделя
26 Февруари
  • 07:40
    „Бавачка – милионер” – романтичен
  • 10:00
    „МХП: Маймунски Х-тремни постижения” – семейна комедия
  • 12:10
    „Наръчник на оптимиста” – комедия
  • 14:10
    „Игра на кодове” – биографичен трилър /п/
  • 17:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал, 3 епизода /п/
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5
  • 21:00
    „Сикарио” – криминален екшън
  • 23:20
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:20
    „Наръчник на оптимиста” – комедия /п/
  • 05:30
    „Женени от пръв поглед” – риалити, сезон 1 /п/