Програма

Събота
14 Декември
  • 07:30
    „Въздушният Бъд: Шампионска лига” – комедия
  • 09:30
    „Квакъри” (премиера) – анимационен филм
  • 11:15
    „Коледа в сърцата” – драма
  • 13:00
    „Последните пет години” – романтична драма
  • 15:00
    „Хрониките на Нарния: Принц Каспиан” – фантастика /п/
  • 18:20
    „Александър и безкрайно лошият ден” – комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Z-та световна война” – екшън
  • 23:15
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:15
    „Изменник по вкуса ни” – криминална драма /п/
  • 05:40
    „Завръщане у дома“ – романтична драма
Неделя
15 Декември
  • 08:00
    „Облачно с кюфтета 2” – анимационен филм
  • 10:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Истината” – мистерии
  • 11:50
    „Скелети близнаци” – романтична комедия /п/
  • 13:50
    „Александър и безкрайно лошият ден” – комедия /п/
  • 15:30
    „Палави мамчета” – комедия /п/
  • 17:30
    „Наръчник на оптимиста“ – романтична комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Стелт” – екшън
  • 23:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:30
    „Студена планина” – драма /п/
Понеделник
16 Декември
  • 06:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
  • 07:00
    „Квакъри” – анимационен филм /п/
  • 08:45
    „Последните пет години” – романтична драма /п/
  • 11:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Падингтън 2” – приключенска комедия /п/
  • 14:00
    „В кадър“
  • 14:30
    „Пазачите на фара“ – комедия
  • 16:30
    „Стелт” – екшън /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Колумбиана” – криминален екшън
  • 23:15
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:15
    „Z-та световна война” – екшън /п/
Вторник
17 Декември
  • 06:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
  • 07:00
    „В сънищата ми” – романтичен филм /п/
  • 09:00
    „Въздушният Бъд: Шампионска лига” – комедия /п/
  • 11:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Коледа в сърцата” – драма /п/
  • 13:50
    „В кадър”
  • 14:20
    „Хармонията на сърцето” – романтичен филм
  • 16:10
    „Разум и чувства” – романтична драма
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Твърде лично 3” – екшън
  • 23:10
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:10
    „Пазачите на фара“ – комедия /п/
Сряда
18 Декември
  • 06:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
  • 06:50
    „Облачно с кюфтета 2” – анимационен филм /п/
  • 08:50
    „Попитай сърцето” – романтичен филм /п/
  • 11:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Наръчник на оптимиста“ – романтична комедия /п/
  • 14:45
    „Слънце в полунощ” (премиера) – романтична драма
  • 16:45
    „Тайната е в техните очи” – драма
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Снайперист” – екшън
  • 23:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:30
    „Разум и чувства” – романтична драма /п/
  • 05:50
    „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
Четвъртък
19 Декември
  • 06:45
    „Нора Робъртс: Полунощ в стаята на сенките“ – мистерии /п/
  • 08:45
    „Чиракът на Мерлин” – приключенски филм /п/
  • 11:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Нора Робъртс: Далече на север” – мистерии
  • 14:00
    „В кадър”
  • 14:30
    „Всичко, всичко” (премиера) – драма
  • 16:50
    „Твърде лично 3” – екшън /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Баща в излишък” – комедия
  • 23:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:00
    „Слънце в полунощ” – романтична драма /п/
Петък
20 Декември
  • 06:00
    „Касъл” – сериал, сезон 7 /п/
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Истината” – мистерии /п/
  • 08:45
    „Чиракът на Мерлин” – II част, приключенски филм /п/
  • 11:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Актрисата” – мистерии
  • 12:50
    „Пич, къде ми е магарето?” – комедия
  • 15:00
    „Колумбиана” – криминален екшън /п/
  • 17:20
    „Автомобил 19” – екшън /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Лесна услуга” (премиера) – криминална драма
  • 23:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:30
    „Кабелджията” – комедия
  • 04:50
    „Неле в Берлин” – романтична драма
Събота
21 Декември
  • 07:10
    „Въздушният Бъд: Бейзболна лига” – комедия
  • 09:10
    „My little pony: Филмът ” (премиера) – анимационен филм
  • 11:15
    „Всичко, всичко” – драма /п/
  • 13:20
    „Кабелджията” – комедия /п/
  • 15:20
    „Снайперист” – екшън /п/
  • 18:00
    „Любовна терапия” – комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4
  • 21:00
    „Дух в броня” – екшън
  • 23:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 4 /п/
  • 00:00
    „Лесна услуга” – криминална драма /п/
  • 05:30
    „Юлиа и офицерът“ – романтична драма