Програма

Събота
28 Март
  • 08:10
    „Юлиа и офицерът” – романтична драма /п/
  • 10:10
    „Вълшебна Коледа” – романтичен филм /п/
  • 12:00
    „Котаракът в чизми” – анимационен филм
  • 13:50
    „Последните пет години“ – романтична драма /п/
  • 15:50
    „Малката Италия” – романтична комедия
  • 18:00
    „Като стана дума за снощи” – комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Пазителите” – екшън
  • 00:30
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 01:30
    „Престъпник” – криминален екшън
  • 05:45
    „Моят ангел пазител” – романтичен филм /п/
Неделя
29 Март
  • 07:50
    „Вечният завет на любовта” – романтичен филм /п/
  • 09:40
    „Сава: Сърцето на воина” – анимационен филм
  • 11:30
    „На бойното поле на любовта” – романтична комедия
  • 13:20
    „Под прицел” – екшън
  • 16:00
    „Списъкът на Джесика Дарлинг” – романтична комедия /п/
  • 17:40
    „Бурлеска” – романтична драма
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Игра на кодове” – биографичен трилър
  • 23:20
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 00:20
    „Шивачът от Панама” – трилър /п/
Понеделник
30 Март
  • 06:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 2 /п/
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Убийства” – мистерии
  • 09:00
    „Кулинарно състезание” – романтична комедия
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 2
  • 12:00
    „Изпитание за любовта” – драма /п/
  • 13:50
    „Котаракът в чизми” – анимационен филм /п/
  • 15:30
    „Като стана дума за снощи” – комедия /п/
  • 17:35
    „Игра на кодове“ – драма /п/
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Анаконда” – приключески екшън
  • 22:45
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 23:30
    „Пазителите” – екшън-фантастика
Вторник
31 Март
  • 06:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 2 /п/
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Труп в спалнята” – мистерии /п/
  • 08:50
    „Сава: Сърцето на воина” – анимационен филм /п/
  • 11:00
    „Дългото пътуване на любовта” – романтичен филм /п/
  • 13:05
    „Да скачаш от радост” – семеен филм
  • 15:05
    „Бурлеска” – романтична драма /п/
  • 17:35
    „Без/смъртен” – трилър
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Бивш под прикритие“ – екшън-комедия
  • 23:10
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 00:00
    „Под прицел” – трилър /п/
Сряда
01 Април
  • 06:30
    „В кадър“
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Къща извън града” – мистерии
  • 08:50
    „Вълшебства по Коледа” – романтична драма /п/
  • 11:00
    „Сбъдната мечта” – семеен филм /п/
  • 13:00
    „Последният екшън герой” – приключенски екшън
  • 15:45
    „Приказка наяве” – романтична драма
  • 17:35
    „Бивш под прикритие” – комедия /п/
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Господарка на злото” – приключенски филм
  • 22:50
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 23:40
    „Анаконда” – приключески екшън /п/
Четвъртък
02 Април
  • 06:30
    „В кадър“
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Неочаквана смърт” – мистерии /п/
  • 08:45
    „Коледа в Конуей” – романтична драма
  • 12:00
    „Вечната сила на любовта” – драма /п/
  • 12:50
    „В кадър”
  • 13:25
    „Без/смъртен” – трилър /п/
  • 15:50
    „Стари приятели II” – комедия
  • 18:00
    „Кучешки живот“ – драма
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Замръзналото кралство” – анимационен филм
  • 23:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 23:45
    „Звездни рейнджъри: Мародер” – екшън-фантастика
Петък
03 Април
  • 06:30
    „В кадър“
  • 07:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Истината” – мистерии
  • 09:00
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Улики” – мистерии /п/
  • 11:50
    „На бойното поле на любовта” – романтична комедия /п/
  • 12:50
    „Вихърът на танца” – романтична комедия
  • 15:00
    „Колибата” – драма
  • 18:00
    „Замръзналото кралство – анимационен филм
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „Дама, поп, асо, шпионин” – трилър
  • 23:30
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 00:20
    „Колибата” – драма /п/
  • 05:05
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Убийства” – мистерии /п/
Събота
04 Април
  • 06:40
    „Коледа в Конуей” – романтична драма /п/
  • 08:55
    „Приказка наяве” – романтична драма /п/
  • 10:45
    „Последният екшън герой” – екшън /п/
  • 13:25
    „Кучешки живот“ – драма /п/
  • 15:30
    „Господарка на злото” – приключенски филм /п/
  • 17:30
    „Как да разбера”– романтична комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10
  • 21:00
    „22-ра миля” – трилър
  • 22:45
    „От местопрестъплението” – сериал, сезон 10 /п/
  • 23:40
    „Мандела: Дългият път към свободата” – драма
  • 05:10
    „Мистериите на Аурора Тийгардън: Труп в спалнята” – мистерии /п/