Програма

Събота
16 Януари
  • 06:20
    Изпеченo убийствo: Мистерия с шоколадов чипс– мистерии /п/
  • 08:15
    Изпеченo убийствo: Смъртоносна рецепта – мистерии
  • 10:00
    Ловци на духове – комедия /п/
  • 12:10
    Мадагаскар 2“ – анимационен филм /п/
  • 14:00
    Сватба в Рим – романтичен филм /п/
  • 16:00
    Опасно синьо: Рифът – /п/
  • 17:50
    Бащата на булката – романтична комедия
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5
  • 21:00
    Уасаби – екшън-комедия
  • 23:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5 /п/
  • 23:50
    Престъпник – криминален филм
Неделя
17 Януари
  • 06:00
    Изпечено убийство: Мистерия със сливов пудинг – мистерии /п/
  • 07:50
    Изпеченo убийствo: Само десерт – мистерии
  • 09:30
    Ловци на духове 2 – комедия /п/
  • 11:40
    Училището: Най-лошите ми години – романтична комедия
  • 13:30
    Само ти – комедия /п/
  • 15:45
    Сватбен обет – романтична драма /п/
  • 17:50
    Бащата на булката 2! – комедия
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5
  • 21:00
    Последните рицари – приключенски филм
  • 23:20
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:00
    Непознатите: Жестоки игри – ужаси
  • 02:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
Понеделник
18 Януари
  • 06:20
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 8 /п/
  • 07:15
    Изпечено убийство: Мистерия с коблер с праскови– мистерии /п/
  • 09:00
    Коледа в сърцата – романтична драма
  • 11:00
    Училището: Най-лошите ми години – комедия /п/
  • 13:15
    Бащата на булката – романтична комедия /п/
  • 15:20
    Как да разбера– комедия /п/
  • 17:50
    Чиракът на магьосника – приключенски екшън /п/
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6
  • 21:00
    Трансформърс: Тъмната страна на Луната – екшън-фантастика
  • 00:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
  • 00:45
    Игра на чувства – семеен филм
Вторник
19 Януари
  • 06:45
    В кадър
  • 07:15
    Изпеченo убийствo: Смъртоносна рецепта – мистерии /п/
  • 09:00
    Мистерии от малкото градче: Смъртоносно начинание – мистерии
  • 11:00
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9, 2 епизода
  • 13:00
    Бащата на булката 2 – комедия /п/
  • 15:10
    Фенът – екшън /п/
  • 17:30
    Последните рицари – приключенски филм /п/
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6
  • 21:00
    Чужденецът – екшън
  • 23:30
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
  • 00:15
    Коледно парти – комедия
Сряда
20 Януари
  • 06:20
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9 /п/
  • 07:15
    Изпеченo убийствo: Само десерт – мистерии /п/
  • 09:00
    Коледа по ноти – романтичен филм
  • 11:00
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9
  • 11:50
    Коледа в сърцата – романтична драма /п/
  • 13:30
    Игра на чувства – семеен филм /п/
  • 15:20
    Камшичен удар – драма
  • 17:30
    Чужденецът – екшън /п/
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6
  • 21:00
    Спешна пратка – екшън
  • 22:50
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
  • 23:45
    Камшичен удар – драма /п/
Четвъртък
21 Януари
  • 06:20
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9 /п/
  • 07:15
    Мистериите на Ема Фийлдинг: Зла умисъл – мистерии
  • 09:00
    Подари ми Коледа – романтична комедия
  • 11:00
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9
  • 12:00
    Стъкленият замък – биографична драма
  • 14:40
    В кадър
  • 15:10
    Улични танци 2 – романтичен филм
  • 17:00
    Трансформърс: Тъмната страна на Луната – екшън-фантастика /п/
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6
  • 21:00
    Под небето на Тоскана – романтична комедия
  • 23:15
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
  • 00:00
    Стъкленият замък – биографична драма /п/
Петък
22 Януари
  • 06:20
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9 /п/
  • 07:15
    Мистериите на Ема Фийлдинг: По-горчиво от смъртта – мистерии
  • 09:00
    Родени в Китай – документален филм
  • 11:00
    От местопрестъплението: Ню Йорк – сериал, сезон 9
  • 11:50
    Сватбен безпорядък – романтична комедия
  • 13:30
    Подари ми Коледа – романтична комедия /п/
  • 15:15
    Ла Ла Ленд – романтичен филм
  • 17:45
    БСП - Бесни Страшни Пенсии – екшън-комедия /п/
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5
  • 21:00
    Астерикс на Олимпийските игри – приключенска комедия
  • 23:30
    От местопрестъплението – сериал, сезон 5 /п/
  • 00:10
    Господари на нощта – трилър
  • 05:15
    Мистерии от малкото градче: Смъртоносно начинание – мистерии /п/
Събота
23 Януари
  • 07:10
    Мистериите на Ема Фийлдинг: Зла умисъл – мистерии /п/
  • 09:00
    Квакъри – анимационен филм
  • 10:30
    Сватбен безпорядък – романтична комедия /п/
  • 12:30
    Улични танци 2 – романтичен филм /п/
  • 14:10
    Уасаби – екшън-комедия /п/
  • 16:10
    Спешна пратка – екшън /п/
  • 18:00
    Палави мамчета – комедия
  • 20:00
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6
  • 21:00
    Ямакаши – екшън
  • 22:50
    От местопрестъплението – сериал, сезон 6 /п/
  • 23:30
    Луди години – биографична драма