Програма

Понеделник
14 Октомври
  • 06:30
    „Войната на Фойл” – сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    „Моето момиче” – семейна комедия
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Виж кой говори“ – комедия /п/
  • 14:00
    „В кадър”
  • 14:30
    „Беглец” – драма /п/
  • 16:30
    „Мистър и мисис Смит“ – екшън-комедия /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Дрейф” – драма
  • 23:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 00:00
    „Завръщането на паяка” – криминален филм /п/
  • 05:50
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7 /п/
Вторник
15 Октомври
  • 06:45
    „Войната на Фойл” – сериен филм, сезон 2
  • 09:00
    „Любов в ефира” – романтична комедия /п/
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Джуманджи” – приключенски филм /п/
  • 14:10
    „В кадър”
  • 14:45
    „Улични танци“ – романтичен филм /п/
  • 16:50
    „Къде покриха Морган?” – комедия /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ” – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Сейф” – екшън
  • 23:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 00:00
    „Дрейф” – драма /п/
  • 05:40
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7 /п/
Сряда
16 Октомври
  • 06:30
    „Войната на Фойл“ – сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    „Специалитетът на деня” – комедия /п/
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Моето момиче” – семейна комедия /п/
  • 14:15
    „Светлина между два океана” – романтична драма
  • 17:00
    „Сейф” – екшън /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Мъже в черно 2” – екшън-комедия
  • 22:50
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 23:50
    „Мечтател” – семеен филм
  • 05:50
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7 /п/
Четвъртък
17 Октомври
  • 06:45
    „Войната на Фойл“ – сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    „Лятото на моите мечти” – романтичен филм /п/
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7
  • 12:00
    „Затворът на миналото” – драма
  • 14:00
    „В кадър”
  • 14:30
    „Мечтател” – семеен филм /п/
  • 16:45
    „Човекът, който познаваше безкрайността” – драма
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Шаферът“ – романтична комедия
  • 23:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 00:00
    „Светлина между два океана” – романтична драма /п/
  • 05:50
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7 /п/
Петък
18 Октомври
  • 06:45
    „Войната на Фойл“ – сериен филм, сезон 3
  • 08:50
    „Кучето, което спаси коледната ваканция” – семеен филм /п/
  • 11:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7
  • 11:50
    „Дивото момиче” – драма
  • 13:30
    „Този прекрасен миг” – романтичен филм
  • 15:30
    „Кънки с остър връх: Огън и лед” – романтичен филм
  • 17:10
    „Мъже в черно 2” – екшън-комедия /п/
  • 19:00
    „София – Ден и Нощ“ – риалити сериал
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Гринго” (премиера) – екшън-комедия
  • 23:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 00:30
    „Заразно зло: Изтребване” – екшън
  • 05:50
    „Дивото момиче” – драма /п/
Събота
19 Октомври
  • 08:00
    „Затворът на миналото” – драма /п/
  • 10:00
    „Да скачаш от радост“ – семеен филм
  • 12:00
    „Човекът, който познаваше безкрайността” – драма /п/
  • 14:30
    „Виж кой говори пак" – комедия
  • 16:00
    „Гурме детективи: Мистерии от кухнята” – мистери
  • 17:50
    „Щрак“ – комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Джанго без окови” – уестърн
  • 00:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 01:30
    „Гринго” – екшън-комедия /п/
  • 05:50
    „Да скачаш от радост”– семеен филм /п/
Неделя
20 Октомври
  • 08:10
    „Кучето, което спаси празниците” – семеен филм
  • 10:00
    „Босът на бисквитките” – семеен филм
  • 12:00
    „Ново начало” – драма
  • 13:50
    „Кънки с остър връх: Огън и лед” – романтичен филм /п/
  • 14:50
    „Шаферът“ – романтична комедия /п/
  • 17:45
    „Тиха нощ, луда нощ” – комедия
  • 20:00
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8
  • 21:00
    „Дивергенти: Предани” – екшън
  • 23:30
    „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 8 /п/
  • 00:30
    „Джакузи – машина на времето 2” – комедия
Четвъртък
01 Януари